Sprawy SKWK:

Jeżdżą za drużyną nawet na zgrupowania
Wpisany przez ewcia   
środa, 18 stycznia 2012 22:19

alt

Na sparingu Wisła - Eintracht  na trybunach zasiedli kibice naszego rywala, lokalni mieszkańcy, piłkarze i działacze drużyn zamieszkujących ośrodek Oliva Nova oraz kilku sympatyków Białej Gwiazdy.

 

Fani Eintrachtu Brunszwik jeżdżą za swoim zespołem nie tylko na mecze wyjazdowe w rozgrywkach ligowych, ale także na gry kontrolne i zgrupowania. Od początku przygotowań w hiszpańskiej Olivie niemieckiemu zespołowi towarzyszy spora grupka kibiców. Zarówno na treningach jak i na meczach pojawiają się w klubowych barwach, wywieszają też flagi i banery.

alt

Wśród Niemców którzy obecni byli dziś na meczu jest jeden który sympatyzuje z krakowską Wisłą. "Effi" ma znajomych wśród przedstawicieli wiślackiej grupy "Nieobliczalni".

Jak tylko terminarz jego zespołu mu na to pozwala przyjeżdża na mecze Wisły był także na kilku wyjazdach.

Na trybunach można było dostrzeć także 2 dziewczyny w wiślackich koszulkach wraz z ojcem, który prowadzi w Olivie restauracje. Dzięki temu, że Wisła co roku na miejsce zgrupowań wybiera ośrodek niedaleko jego obecnego miejsca zamieszkania korzysta z okazji by zobaczyć w akcji Białą Gwiazdę, którą dopingował także na żywo podczas meczu Real - Wisła.

alt

Po zakończeniu spotkania ujawnił się kolejny sympatyk Białej Gwiazdy który iście operowym głosem odśpiewał "Ole, ole nie damy się , nie damy się " i krzyknął kilka razy Wisła!

 

Niebawem na stronie opublikujemy rozmowę  z Effim.

 

 
Komentarze   

#4 szary77 » 2012-01-19 18:02

Chyba Austin Powers... :D

szary77

#3 toja » 2012-01-19 11:56

nie to byl austin

toja

#2 Robert » 2012-01-19 09:02

Effi to jest naprawde pozytywny gość !!! Swoja liczba wyjazdowa może zawstydzić niejednego Wiślaka :)

Robert

#1 szary77 » 2012-01-19 09:01

Czy chodzi o Effi Effenber...a?!

szary77

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież