Sprawy SKWK:

Życzenia Świąteczne dla kibiców Białej Gwiazdy
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 24 grudnia 2012 20:39

alt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim kibicom Wisły Kraków oraz naszym zgodowiczom radosnych, spokojnych, rodzinnych Świąt w blasku najjaśniejszej Białej Gwiazdy. Życzenie składają wam także sportowcy i działacze naszego klubu oraz Dawidek.
 
alt
 
 
MICHAŁ CZEKAJ:
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym złożyć Kibicom Wisły oraz Wszystkim osobom związanym z Naszym klubem najserdeczniejsze życzenia:
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, Świąt które dadzą Wam dużo radości i odpoczynku oraz nadzieje na Nowy Rok.Pragnę też podziękować za Wasz doping i wsparcie jednocześnie licząc na to, że nie zabraknie Was w Nowym Roku.
Wesołych Świąt życzy Michał Czekaj!
 
SZYMON CZEPIEC:
 
Z okazji Świąt pragnę złożyć wszystkim Kibicom życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny Nowy Rok niech będzie czasem realizacji osobistych celów!
Do zobaczenia na hali!
 
PAULINA PAWLAK:
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć wszystkim kibicom, działaczom, sponsorom, całej Wiślackiej rodzinie wspaniałych , spokojnych Świąt , spędzonych w rodzinnej atmosferze. W tę Wigilijna noc , niech w Waszych domach zapanuje miłość ,poczucie radości oraz zgoda. Niech rodzinne ciepło doda wam odwagi w nadchodzącym Nowym Roku, tak aby był jeszcze lepszy od bieżącego. Wszystkim sekcja Wiślackim życzę samych sukcesów w nadchodzącym roku.
A wspaniałym kibicom życzę samych pozytywnych emocji , na wszystkich Wiślackich imprezach,bądzcie z nami!
 
RAFAŁ FRANZ:
 

Z okazji Swiat Bożego narodzenia życzę wszystkim kibicom Białej Gwiazdy dużo miłości, spokoju, radości i wspaniałych chwil, które na długo zostaną w Waszych Sercach

 

 

CZESŁAW MEUS:
 
W imieniu Swoim oraz Wszystkich Sportowców i Działaczy Sekcji Sportów Walki, t.j Boksu, Judo oraz Zapasów Życzę Naszym Wspaniałym "Wiślackim" Kibicom zarówno tym z SKWK jak i niezrzeszonym aby Zawodnicy "Białej Gwiazdy" zawsze sprawiali im dużo radości ze zdobytych medali ,oraz zwycięskich walk na matach i ringach całego Świata. Życzę również żeby wszystkie inne sekcje T.S Wisła odnosiły same zwycięstwa ku radości naszych Wspaniałych Kibiców bo na to zasługują .
Wesołych Świąt życzy Czesław Meus
 
 
 
 
Komentarze   

#1 Białej Gwiezdzie » 2012-12-31 18:42

pełnych trybun, 75 goli w lidze, Sikorskiego w Ruchu

Białej Gwiezdzie

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież