Sprawy SKWK:

Z myślą o innych...
Wpisany przez ewcia   
piątek, 14 grudnia 2012 21:30

W poniedziałkowy wieczór w restauracji "Grube Ryby" odbyła się impreza dla niepełnosprawnych dzieci z ośrodka w Zabierzowie. 

 

 

Na dzieci czekało wiele atrakcji, min. wizyta Mikołaja, pokazy taneczne i wokalne, a tażke wizyta sportowców Białej Gwiazdy.

Serdecznie dziękujemy za przybycie Kamilowi Dworzeckiemu, Marcinowi Czechowi oraz Tomaszowi Orlickiem. Z rąk naszych sportowców oraz przedstawicieli SKWK bohaterowie wieczoru otrzymali wiślackie prezenty.

 

Organizatorom imprezy gratulujemy organizacji tak wspaniałego wydarzenia, uśmiechy na twarzach dzieci są wspaniałym dowodem na to, że warto pomagać i dawać coś z siebie innym. 

 

 

 
Komentarze   

#1 zlykibol » 2012-12-15 09:35

BRAWO ! wielki szacun chłopaki :)

zlykibol

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież