Sprawy SKWK:

Wybrano 10 finalistek "Wiślackiej Miss"
Wpisany przez ewcia   
sobota, 08 września 2012 20:38

 

Dziś popołudniu na stadionie Wisły Kraków odbył się drugi etap wyborów Wiślackiej Miss.

 

FOTO:KULISY WYBORÓW WIŚLACKIEJ MISS, ETAP 2

VIDEO: WYBORY WIŚLACKIEJ MISS, ETAP 2

Dziewczyny spotkały się z jury, każda miała małą sesje zdjęciową, którą zaprezentujemy jutro. Zdjęcia zza kulis castingu na stronie pojawią się już dziś późnym wieczorem.

Jury w skład którego weszli przedstawiciele SKWK, koszykarki Paulina Pawlak i Dory Horti, piłkarze Michał Czekaj, Michał Chrapek oraz rzecznik Wisły Kraków Adrian Ochalik przez ponad 3 godziny przepytywali kandydatki na Miss.

Dziewczyny opowiadały o swoich zainteresowaniach, planach na płyszłoszość, a przede wszystkim o krakowskiej Wiśle.

Wśród kandydatek znalazły się min. studentka prawa, baletnica, projektantka mody, instruktorka tańca czy też masażystka w drużnie futbolu amerykańskiego.

Maria wspomniała o tym, że już teraz spotyka się z olbrzymią sympatią ze strony kibiców, którzy na jednym z portali społecznościowych komentują jej osobę w bardzo pozotywny sposób. Klaudia, przyznała, że Wisła jest dla niej sensem życia i całe jej obecne życie wiąże się z naszym klubem. Jej chłopak obowiązkowo musi byc kibicem. Ivetta na mecze chodzi z mężem, jest stałą bywalczynią sektora E.

Już 16 września w kolejnym etapie konkursu, dziewczyny będa miały aż 3 sesje zdjęciowe, a o ich wizerunek zadbają wizażystki z firmy Douglas oraz fryzjerki z Salon & Gabinet ROMAN. Wtedy też rozpocznie się głosowanie internetowe i sms na "Wiślacką Miss".

Jutro wieczorem zaprezentujemy 10 finalistek.

Niebawem na stronie galeria i video z dzisiejszego castingu.

 

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zadbało o to by nagrody dla laureatek były naprawdę okazałe. Dzięki staraniom przedstawiciela SKWK udało się znaleźć sponsorów którzy ufundują kilkanaście nagród.

Sponsorzy konkursu: SKLEP REYMONTA 22, SALON&GABINET ROMAN, DOBRA FIRMA KSIĘGOWA , PLATINIUM FITNESS LEA, SIELANKA BEAUTY SYSTEM, SALON JOSEPHINE, DOUGLAS, COCO&PEDRO .

 

Miss piłkarzy otrzyma: bon o wartości 500 zł do wykorzystania w Sielanka Beauty System w Krakowie, trzy miesięczny karnet do siłowni/fitness w Platinium Fitness Lea w Krakowie, bon o wartości 150 zł do wykorzystania w Salon&Gabinet ROMAN w Krakowie, bon o wartości 500 zł do wykorzystania na zakupy w Salon Josephine w Krakowie

 

Miss kibiców otrzyma: bon o wartości 600 zł do wykorzystania w Sielanka Beauty System w Krakowie, trzy miesięczny karnet do siłowni/fitness w Platinium Fitness Lea w Krakowie, bon o wartości 300 zł do wykorzystania w Salon&Gabinet ROMAN w Krakowie, bon o wartości 800 zł do wykorzystania na zakupy w Salon Josephine w Krakowie

 

I wicemiss otrzyma: bon o wartości 300 zł do wykorzystania w Sielanka Beauty System w Krakowie, trzy miesięczny karnet do siłowni/fitness w Platinium Fitness Lea w Krakowie, bon o wartości 150 zł do wykorzystania w Salon&Gabinet ROMAN w Krakowie, bon o wartości 500 zł do wykorzystania na zakupy w Salon Josephine w Krakowie

 

II wicemiss otrzyma: bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Sielanka Beauty System w Krakowie, trzy miesięczny karnet do siłowni/fitness w Platinium Fitness Lea w Krakowie, bon o wartości 150 zł do wykorzystania w Salon&Gabinet ROMAN w Krakowie, bon o wartości 400 zł do wykorzystania na zakupy w Salon Josephine w Krakowie

 

Pozostałe finalistki otrzymają misięczny karnet do wykorzystania w Platinium Fitness Lea. Przewiduje się także przyznanie nagród dodatkowych.

 

 

 
Komentarze   

#3 Gatti » 2012-09-20 07:06

glosuje na Malgorzate......jest naj !

Gatti

#2 JOANNA » 2012-09-12 06:43

POWINNA WYGRAĆ WG MNIE KLAUDIA :))

JOANNA

#1 Tata » 2012-09-08 22:15

Pozdrawiam Marię - powodzenia :)

Tata

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież