Wpisany przez Micek
wtorek, 15 listopada 2011 15:26

Krajowe ligi zawiesiły swoje rozgrywki, a do gry wkroczyły reprezentacje. Jak w nich spisali się Wiślacy?

Filip Kurto

Młody bramkarz rozegrał dwa mecze w Młodzieżowej Reprezentacji Polski (U-21). 9 listopada rozegrał pierwszą połowę w meczu towarzyskim z Lechem Poznań. Z boiska zszedł przy stanie 2-1 dla młodzieżowców. Ostatecznie, reprezentacja wygrała 4-3. 14 listopada Filip rozegrał całe spotkanie w meczu o punkty eliminacji MME. Polska przegrała w tym spotkaniu z Mołdawią 0-1.

Sergiej Pareiko

Pierwszy bramkarz Wisły jechał do Tallina z myślą o walce o występ w Mistrzostwach Europy na znanych mu stadionach. Niestety sen się raczej nie spełni. Estonia przegrała u siebie z Irlandią 0-4, a w rewanżu wiślacki bramkarz nie zagra, ponieważ w 88 minucie zarobił żółtą kartkę. Do treningów w klubie wróci w czwartek.

Junior Diaz

Kostarykańczyk rozegrał pełne spotkanie w barwach swojego kraju w towarzyskim meczu z Panamą. Kostaryka przegrała ten mecz 0-2. Mecz odbył się 12 listopada.
W drugim meczu, który został rozegrany we wtorek w San Jose, Junior zagrał tylko 16 ostatnich minut. Kostaryka zremisowała z Hiszpanią 2:2.

Michał Czekaj

Młody obrońca Białej Gwiazdy zagrał cztery minuty w towarzyskim meczu z Niemcami. W 86 minucie pojawił się na boisku zastępując strzelca jedynej bramki, Rafała Wolskiego. Reprezentacja U-20 pokonała niemieckich rówieśników 1-0.

Osman Chavez

W towarzyskim meczu z Serbią, nasz obrońca rozegrał 90minut podczas którcyh, został ukarany żółtą kartką. Honduras wygrał spotkanie 2:0.
Andraż Kirm

We wtorek wieczorem Andraż Kirm zagrał 70minut w kadrze reprezentacji Słowenii. Jego drużyna przegrała towarzyski mecz z USA 3:2.