ME: Polonia - Wisła 3:1
Wpisany przez redakcja
sobota, 12 listopada 2011 15:14

W 17 kolejce Młodej Ekstraklasy zawodnicy Wisły zmierzyli się w Warszawie z tamtejszą Polonią.

Już w 2 minucie spotkania Polonia objęła prowadzenie po strzale Jana Dźwigały.  Warszawienie dominowali na boisku na początku meczu. Wiślacy groźną akcję przeprowadzili dopiero w 36 minucie, ale akcja Karłowicza i Michalskiego przyniosła tylko rzut rożny. W 40 minucie ponownie Michalski strzelał na bramkę Polonistów, niestety niecelnie.

Do przerwy 1 : 0 dla Polonii.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od wyraźnej dominacji Wisły, jednak nie przyniosła ona efektów w postaci bramek.

W 67 minucie meczu 18-letni napastnik Polonii Michał Grunt, podwyższa wynik na 2:0 dla gospodarzy.

77 minuta i już jest 3:0 strzelcem bramki Marcin Kur.

87 minuta szansa na honorowe trafienie Wisły, po faulu Bartosza Czarneckiego rzut karny dla Krakowian. 3:1 rzut karny pewnie wykorzystał Michał Szewczyk.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Polonii Warszawa.

Polonia Warszawa - Wisła Kraków 3:1 (1:0)