Sprawy SKWK:

Sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy
Wpisany przez Kasia   
wtorek, 11 lipca 2017 16:47

alt

21 lipca o godzinie 20:30 Biała Gwiazda na własnym stadionie zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. 

 

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków oddaje do Państwa dyspozycji swój sektor szkolny. Jest to miejsce na stadionie przy Reymonta wydzielone specjalnie dla zorganizowanych grup dzieci i ich opiekunów.

Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem mogą otrzymać wejściówkę na mecz w trybie uproszczonym. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i ich opiekunów.

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji związanych z procedurą przyznawania wejściówek:
1) Ilość miejsc jest ograniczona!
2) Uczestnikom zapewniamy bilety na sektor E11/E12.
3) Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Podanie błędnego numeru PESEL skutkuje brakiem możliwości wejścia na mecz.
4) Nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń mija we wtorek (18.07) o godzinie 16.00.
5) Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę!
6) Zgłoszenia należy wysyłać napisane w załączonym formularzu, w nagłówku powinna znaleźć się informacja o nazwie grupy.
7) Maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona.
8) Akcja przeznaczona jest dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Każda osoba urodzona przed 1999 rokiem brana jest pod uwagę jako opiekun.
9) Mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego.
10) Przypominamy, że Sektor Szkolny przeznaczony jest dla najmłodszych kibiców Wisły. Wszystkie dzieci przychodzą tam w barwach klubowych i czynnie biorą udział w dopingu.
11) Wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież