Sprawy SKWK:

Kto kocha ten wierzy! SIŁA W MŁODZIEŻY!
Wpisany przez SKWK   
poniedziałek, 15 maja 2017 13:45

alt

Już 20 maja podczas meczu Wisły Kraków z Pogonią Szczecin odbędzie się akcja „Kto kocha, ten wierzy! Siła w młodzieży!”. 

Na to spotkanie wszystkie zorganizowane grupy złożone z dzieci i młodzieży uczącej się będą mogły przyjść na stadion przy ulicy Reymonta nabywając wejściówki w promocyjnej cenie! Cała akcja skierowana jest do szkół, przedszkoli, placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także do klubów sportowych oraz kółek zainteresowań.


Jak zgłosić się do akcji?
Wszystkie dzieci do 13. roku życia będą mogły nabyć bilety na to spotkanie za 1 zł, wejściówki dla osób powyżej 13 lat będą kosztować 5 zł. Opiekunowie grup otrzymają natomiast możliwość zakupu biletu po 10 zł.
Każda grupa powinna posiadać minimum 15 osób, na które przypada 1 opiekun.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane będą na specjalnym formularzu, który można znaleźć TUTAJ. Poprawnie wypełnione zgłoszenie należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 18 maja (czwartek) do godziny 16.00.
Pokażcie, że przyszłość Białej Gwiazdy należy do Was!
Ewentualne pytania dotyczące akcji prosimy składać pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Przypominamy, że Sektor Szkolny przeznaczony jest dla najmłodszych kibiców Wisły. Wszystkie dzieci przychodzą tam w barwach klubowych i czynnie biorą udział w dopingu.
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież