Sprawy SKWK:

Wiślacki Zabierzów
Wpisany przez redakcja   
niedziela, 27 listopada 2011 21:14

alt

Środowe popołudnie dla uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zabierzowie obfitowało w nie lada emocje.

W minionym tygodniu, przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków przy Reymonta 22 zorganizowane zostało spotkanie, podczas którego najmłodsi fani mieli możliwość porozmawiać ze swoimi idolami.

 

Przeprowadzone zostały liczne konkursy, w których młodzi kibice wykazywali się swoją niemałą wiedzą na temat piłki nożnej i Wisły Kraków.

alt

Także piłkarze odpowiadać musieli na mnóstwo pytań, nie wyłączając także tych dość osobistych - dotyczących... wysokości pobieranej pensji:) Dobry humor nie opuszczał nikogo, Radosław Sobolewski raz po raz żartował razem z dzieciakami wykazując się doskonałymi zdolnościami pedagogicznymi.

 

 

 

Nie zabrakło również konkursu plastycznego:

alt

 

 

alt

Emocje były ogromne - jego zwycięzcy bowiem, rozegrać mieli wraz z piłkarzami szlagierowy mecz w Fifę 2012 na X-Boxie.

 

Jak się jednak okazało - Radek z Patrykiem zdecydowali, że wszystkie rysunki są równie dosknałe i ciężko wybrać ten najlepszy. Tym samym postawili przed sobą dość duże wyzwanie - pojedynkować musieli się z właściwie wszystkimi młodzikami obecnymi tego dnia na spotkaniu.

alt

Stowarzysznie Kibiców Wisły Kraków dla młodzieży z Zabierzowa przygotowało także wyjątkowy upominek, namalowany przez  utalentowane osoby z naszego grona.

 

alt

Na jego tle robiono sobie pamiątkowe zdjęcia:

 

alt

Skromny bo skromny, ale upominek od Stowarzyszenia otrzymali także piłkarze. Prezent przypadł im do gustu i również zdecydowali, że chcieliby być z nim sfotografowani :

 

alt

Wszyscy, którzy tego dnia zjawili się przy Reymonta bawili się doskonale. Miejmy nadzieję, że młodzież z Zabierzowa jeszcze nieraz gościć będzie na naszym stadionie, nie tylko przy okazji meczów piłki nożnej, ale i futsalu czy koszykówki za co mocno trzymamy kciuki.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież