Sprawy SKWK:

Czekamy na Wasze zgłoszenia
Wpisany przez ra_rj   
piątek, 05 kwietnia 2013 14:12

alt

Mecz z Piastem Gliwice już w najbliższą niedzielę. Tak jak informowaliśmy poprzez naszą stronę, ponownie prowadzona będzie przez nas akcja "Kto Kocha Ten Wierzy Siła w Młodzieży". W związku z tym potrzebujemy Waszej pomocy.

Tak jak zawsze potrzebujemy do pomocy osób, które w dniu meczu dyspozycyjne będą kilka godzin wcześniej (w przypadku meczu z Piastem będzie to najprawdopodobniej godzina 15:45). Dla wszystkich, którzy się zgłoszą zapewniamy darmowe bilety na sektor E11 lub E12.

Zgłaszać można się na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do soboty, 6 kwietnia do godziny 14. W mailu podać należy imię, nazwisko i numer PESEL, a także numer telefonu kontaktowego. Osoby zgłaszające się muszą posiadać aktualną Kartę Kibica.

W wiadomości zwrotnej otrzymacie szczegóły dotyczące godziny i miejsca zbiórki. Zostaną one wysłane w sobotę około godziny 15.

Zgłaszać mogą się tylko osoby, które nie mają karnetów na obecną rundę.

 
Komentarze   

#5 ra_rj » 2013-04-05 14:49

Być może będzie taka szansa, ale wtedy musielibyśmy trzy dni robocze przed meczem wysyłać listę osób do pomocy do klubu żeby wypisali wejściówki, tyle czasu potrzebują. A ze względów logistycznych jest to dla nas ciężkie do zrealizowania. W przyszłym sezonie postaramy się to już inaczej zorganizować i zgłosić zapotrzebowanie na wejściówki stałe na całą rundę dla osób chcących pomagać, nawet przy założeniu że wiadomo, że nie każdy będzie mógł być na wszystkich meczach na E.

ra_rj

#4 bum » 2013-04-05 13:57

Lepiej zeby pomagali ci ktorzy nie maja biletow i karnetow.
poza tym dla klubu to niewygodne ze zrozumialych wzgledow.. nie dosc ze ma karnet to wchodzi na bilet.

bum

#3 do ra_rj » 2013-04-05 05:55

@ra_rj - chcesz powiedziec ze majac kupiony karnet na wiosne, nie bede mogl juz w tej rundzie pomagac przy KKTW ?

do ra_rj

#2 ra_rj » 2013-04-04 22:43

Niestety nie jest to możliwe. Przy osobach posiadających karnety i bilety na inne sektory ogranicza nas sprawa związana z wejściówkami i ich wypisywaniem przez klub.

ra_rj

#1 FsT » 2013-04-04 16:36

Mając kupiony bilet na C, dalej mogę się zgłosić do pomocy ?

FsT

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież