Sprawy SKWK:

Dzień Wagarowicza - potrzebna pomoc
Wpisany przez ra_rj   
poniedziałek, 18 marca 2013 11:12

alt

21 marca grupy szkolne będą miały możliwość zwiedzenia stadionu Wisły Kraków i zaglądnięcia do miejsc, które zwykle dla kibiców pozostają zamknięte. W związku z całą organizacją tego przedsięwzięcia potrzebujemy Waszej pomocy.

Poszukujemy osób, które w najbliższy czwartek, 21 marca będą dyspozycyjne od godziny 09:30 do godziny 15. Pomoc polegała będzie m.in. na oprowadzaniu grup po stadionie.

Wszystkich, którzy chcieli by pomóc prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W tytule wiadomości prosimy wpisywać "POMOC - DZIEŃ WAGAROWICZA".

W mailu podać należy także swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a także numer telefonu kontaktowego. Zgłaszać mogą się jedynie osoby, które posiadają aktualną Kartę Kibica Wisły Kraków.

Zgłaszać można się do wtorku (19.03), do godziny 20. Po tym terminie roześlemy wiadomości zwrotne.

W sytuacji gdy otrzymamy dużą liczbę zgłoszeń pierwszeństwo będą miały osoby, które już nam pomagały w ramach akcji "Kto Kocha Ten Wierzy Siła W Młodzieży".

O szczegółach Dnia Wagarowicza na stadionie Wisły Kraków pisaliśmy TUTAJ.

 
Komentarze   

#1 ra_rj » 2013-03-20 08:28

Wiadomości zwrotne zostały rozesłane. Osoby niepełnoletnie które się zgłaszały mogą przyjść po prostu na stadion i dołączyć do jakiejś zwiedzającej grupy.

Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń więc w dużej mierze decydowała kolejność zgłoszenia i uczestnictwo w poprzednich akcjach z dzieciakami. Mamy nadzieję, że podobnie dużo zgłoszeń otrzymywać będziemy przy każdej tego typu akcji.

ra_rj

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież