Sprawy SKWK:

"Ta akcja to strzał w dziesiątkę"
Wpisany przez JK   
niedziela, 03 kwietnia 2011 21:30

 

Dzisiejszy mecz w ramach akcji "Kto kocha ten wierzy" obejrzało aż 320 najmłodszych kibiców Wisły. Wśród nich znaleźli się uczniowie dwóch szkół podstawowych - Biertowic i Rudnika. Poniżej rozmowa z opiekunem dzieciaków jednej ze szkół.
 

 

Jak ocenia Pan akcję zorganizowaną przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków : "Kto kocha ten wierzy - siła w młodzieży"?


Artur Babiak: Akcja jest rewelacyjna. Trzeba zarażać dzieciaki od najmłodszego do piłki, do sportu i oczywiście do kibicowania. Według mnie ta akcja to strzał to w dziesiątkę.


Jak zareagowały dzieciaki, gdy dowiedziały się, że w niedzielne popołudnie czeka ich wyjazd do Krakowa na mecz Wisły?

 

Artur Babiak: Nie mogły uwierzyć, ale były bardzo szczęśliwe.

 

A jaka atmosfera wśród Pana podopiecznych panowała już w drodze na ten dzisiejszy mecz?

 

Artur Babiak: Dzieciaki były wniebowzięte, niesamowicie szczęśliwe i zadowolone. Tego nie da się opisać. Te dzisiejsze przeżycia zapamiętają na najbliższe dni, tygodnie.. Teraz to będzie tylko rozmowa o jednym - Wisła!

 

Szczególnym przeżyciem musiał być chyba jednak dla 22 przedstawicieli moment wyprowadzenia piłkarzy na murawę w dzisiejszym spotkaniu.

 

Artur Babiak: Tak, to było niesamowite przeżycie dla nich. Myślę, że po takich wrażeniach teraz tydzień nie będą spały!

 

Jest wśród tego najmłodszego grona jakiś szczególnie zapalony kibic Wisły Kraków?


Artur Babiak: Mamy trzech takich kibiców Wisły od lat, którzy są bardzo związani z tym klubem. Michał, Kamil i Kamil Guzowski. Lubią i przychodzą na mecze ze swoimi rodzicami.

 

A pozostali mieli już wcześniej okazję oglądać na żywo występy Białej Gwiazdy?

 

Artur Babiak: Kilkoro z nich od czasu do czasu na mecze jeździło, ale to jednak nie jest to. Takie wyjście z grupą stwarza zupełnie inną atmosferę!


Dziękuję za rozmowę.

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież