Sprawy SKWK:

KTO KOCHA TEN WIERZY- USTALENIA!!!
Wpisany przez belfast   
piątek, 11 marca 2011 21:50

 

Zapraszam wszystkich do udziału w akcji KTO KOCHA TEN WIERZY SIŁA W MŁODZIEŻY!!!

Witam

 

Na piątkowym spotkaniu zapadło kilka postanowień:

 

 1.Głównym celem inicjatywy " Kto kocha ten wierzy -siła w młodzieży" jest umożliwienie młodemu kibicowi Wisły, który nie zawsze może sobie pozwolić na zakup biletu z własnych środków, obejrzenia na żywo meczu Białej Gwiazdy. Obyśmy nie dożyli czasów kiedy zasobność portfela będzie wyznacznikiem oddania i wierności Wiśle.

 

2. Kolejnym założeniem jest przyciągniecie na stadion najmłodszych kibiców, dla których to może być pierwszy mecz na stadionie. Za niedługo to oni zastąpią nas na sektorze dopingującym i zapełnią przedziały w pociągu na wyjazd. Pomóżmy dorastać kolejnemu pokoleniu Wiślackich fanów.

 

3.Sama możliwość obejrzenia meczu nie wystarczy. W miarę możliwość chcielibyśmy chociaż najmłodszych fanów obdarować Wiślacką pamiątką. Niech po takim wydarzeniu nie zostaną tylko wspomnienia lecz coś co będzie przypominało jak fajnie jest zasiadać w gronie ARMII BIAŁEJ GWIAZDY na najbardziej fanatycznym sektorze.

 

4. Wszystkich którzy chcą wspomóc finansowo akcję KTO KOCHA TEN WIERZY SIŁA W MŁODZIEŻY proszę o wpłatę pieniędzy na konto Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków: 
69 1160 2202 0000 0000 3426 8110 Millennium Bank
z dopiskiem DAROWIZNA DLA WIŚLACKIEJ MŁODZIEŻY

 

Oprócz tego w następujących miejscach będą ustawione puszki, gdzie będzie można wrzucać pieniądze:


1. Sklep Fanatyk w Starej Hali Wisły
2. Restauracja „ U Wiślaków"
3. Sklep „Wiślacki Świat"
4. Strefa Kibica

 

 

Dodatkowym następnym -być może najważniejszym planem na przyszłość jest regularne organizowanie w szkołach spotkań z piłkarzami. Klub obiecał pomóc w tym zamyśle, więc liczymy na wywiązanie się z obietnicy.

 Ponadto na meczu z Jagiellonią chcemy przeprowadzić wielką zbiórkę w ramach akcji.

 


Na mecz z Widzewem za darmo idą 162 osoby w przedziale wieku 7- 18 lat. Spośród nich bilety dla 112 udało się zakupić ze sprzedaży Wiślackich pamiątek. Kolejne 50 biletów ufundował klub w cenie 1 zł.

 

W tym gronie będzie też młodzież z domu dziecka w Sieborowicach.

 

Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że grupa osób które pójdą na mecz z Widzewem dzięki zakupionym przez nas biletom jest tak liczna.

 

Przede wszystkim chciałbym jednak podziękować pani Dorocie, na co dzień nauczycielce i wielkiej fance Wisły. Potrafiła ona zebrać grupę 31 dzieci poniżej 12 roku życia. Pani Dorota zdecydowanie może stanowić wzór do naśladowania.
Każde z dzieci otrzyma szalik „Kto kocha ten wierzy..." 
Początkowo planowaliśmy aby dzieci te wyprowadziły zawodników na płytę boiska. Na przeszkodzie stanął jednak wymóg stacji Canal +, która zgodziła się na to jedynie pod warunkiem posiadania przez dzieciaków jednakowych koszulek. Niestety na tę chwilę nie dysponuje ich wystarczającą ilościa, zwłaszcza ze koszulki te muszą być w bardzo małych rozmiarach. Postaramy się jednak, aby ten pomysł nie upadł i już jutro zaczniemy działać w kierunku tego, aby niedługo przedsięwzięcie to doszło do skutku. Chcielibyśmy, aby sytuacja gdy dzieci wyprowadzają piłkarzy na murawę miała miejsce przed każdym meczem przy Reymonta.

 

 

Ponadto będziemy zbierać pamiątki w miejscu dystrybucji Wiślackich gadżetów, które następnie rozdamy wśród trójkolorowej młodzieży. Każdy z nas ma w domu kilka rzeczy, które może przekazać naszym najmłodszym. Jeżeli będą tylko w dobrym stanie sprawią niesamowitą radość komuś dla kogo może to być pierwszy tego typu prezent.

 

Z mojej strony chcę przede wszystkim podziękować tym, którzy wykonali kilkanaście telefonów i wydreptali kilka kilometrów, aby udało się chociaż w tym stopniu to zorganizować.

 

Chciałbym tylko zaznaczyć, że podobnie jak z innymi inicjatywami tutaj również tak naprawdę jesteśmy zdani tylko na siebie- kibiców Wisły Kraków!!!

 

Jedyne na co możemy liczyć to krytyka i ocena przez tych, którzy nic do naszego rozwoju nie wnoszą, a tylko szkodzą. Sami się zastanówcie co czytacie, komu ufacie i w co wierzycie.
Na przekór temu wszystkiemu co nas otacza pokażmy jak silna jest Armia Białej Gwiazdy!

 


Belfast

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież