Sprawy SKWK:

Kto kocha ten wierzy, siła w młodzieży - ostatnie godziny licytacji!
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 07 marca 2011 18:46

 

W związku zkończącymi się aukcjami strojów euroligowych naszych koszykarek - jeszcze raz pragniemy wszystkich serdecznie zachęcić do licytacji! 
Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych kibiców, aby każdy mógł wesprzeć naszą nową akcję mającą na celu krzewienie wiślackości wśród młodzieży, zapraszamy do licytacji 4 kompletów strojów meczowych Euroligowych, w których zawodniczki Wisły Can-Pack Kraków występowały na parkietach całej Europy w sezonie 2010/2011.

 

 Na aukcje trafiają komplety meczowe następujących zawodniczek:

4 Maja Vucurovic - Wiślacka Miss Kibiców 2009

11 Ewelina Kobryn - Kapitan zespołu Wisły 

23 Jelena Leuchanka - Nowa zawodniczka zespołu Białej Gwiazdy

24 Agnieszka Śnieżek - Wiślacka Miss Kibiców 2010

 

Stroje zostały przekazane przez zarząd sekcji Wisły Can - Pack Kraków po zakonczonym sezonie Euroligowym, za co serdecznie dziękujemy. Istnieje możliwość zebrania autografów na wylicytowanych koszylkach (wedle życzenia).

 

Cały zysk z aukcji kompletów strojów zostanie przekazany na wsparcie akcji "Kto kocha ten wierzy - siła w młodzieży".  

 

Przypomnijmy,iż akcja ta wiąże się z zakupem biletów dla młodzieży do 18 roku życia pochodzących z najbiedniejszych rodzin naszego miasta. Dzieciaki bowiem od urodzenia, ze względu na swoje pochodzenie (osiedle, szkoła) wyznają miłość do Białej Gwiazdy, jednakże nigdy w życiu nie mogły uczestniczyć w żadnym z meczy ze względu na stan finansowy rodziny. Podarowane przez nas wiślackie gadżety (koszulki, smyczki, szaliki) były jak mówią "najpiękniejszym prezentem jaki w życiu kiedykolwiek dostali".

 

Na spotkanie z Ruchem Chorzów ufundowaliśmy już dzieciakom 54 bilety, na spotkania z Widzewem oraz wyjazdowe spotkanie z Polonią Bytom zamierzamy zabrać po 100 dzieciaków.

 

 Gorąco zachęcamy do licytacji oraz do wrzucania pieniążków do puszek. Wierzymy, że dzięki tej akcji Armia Białej Gwiazdy powiększy się o kilkadziesiąt lub kilkaset osób, a uśmiech tych małych dzieciaków zapamiętamy wszyscy do końca życia!

 

AVE WISŁA

 

alt

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież