Sprawy SKWK:

Darmowe bilety na sektor C na mecz z Podbeskidziem
Wpisany przez ra_rj   
piątek, 01 marca 2013 15:55

alt

Na mecz z Podbeskidziem również będzie można skorzystać z darmowych wejściówek na sektor C. Mogą to zrobić chłopcy urodzeni w roku 1996 lub później.

 

Mecz z Podbeskidziem odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 18:30.

Zainteresowani darmową wejściówką proszeni są o przyniesienie do Strefy Kiboli swoich Kart Kibica. Można to zrobić w sobotę, 2 marca, od godziny 10 do 21. Co oczywiste nie musicie zjawiać się osobiście - wystarczy, że jedna osoba przyniesie karty kibica kolegów.

Przypominamy, że Strefa Kiboli mieści się w Starej Hali Wisły, na przeciwko sklepu z odżywkami (tuż przed wejściem na salę, gdzie swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarki i futsalowcy).

Bilety i karty odberać będzie można w dniu meczu w godzinach otwarcia sklepu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane, to prosimy o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.

 
Komentarze   

#3 Wiślak32141 » 2013-03-03 13:59

kto jutro idze na c ?:D

Wiślak32141

#2 ewcia » 2013-03-01 19:39

W drugim zdaniu masz odpowiedź.

ewcia

#1 Wiślaczkazreymonta » 2013-03-01 17:28

Mam Pytanie Tylko to obowiązuje Chłopców czy Dziewczyny też?

Wiślaczkazreymonta

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież