Sprawy SKWK:

Potrzebna pomoc
Wpisany przez ra_rj   
środa, 27 lutego 2013 21:52

alt

Mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała już w najbliższy poniedziałek. Tak jak informowaliśmy poprzez naszą stronę, ponownie prowadzona będzie przez nas akcja "Kto Kocha Ten Wierzy Siła w Młodzieży". W związku z tym potrzebujemy Waszej pomocy.

Tak jak zawsze potrzebujemy do pomocy osób, które w dniu meczu dyspozycyjne będą kilka godzin wcześniej (w przypadku meczu z Podbeskidziem będzie to najprawdopodobniej godzina 17:00). Dla wszystkich, którzy się zgłoszą zapewniamy darmowe bilety na sektor E11 lub E12. Ci, którzy chcieliby pomóc, a mają karnety na inne sektory, również mogą to zrobić. Prosimy tylko, aby w mailu zgłoszeniowym uwzględniona była ta informacja. Zgłoszenia przyjmujemy także od osób niepełnoletnich.

Zgłaszać można się na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do piątku, 1 marca do godziny 12. W mailu podać należy imię, nazwisko i numer PESEL, a także numer telefonu kontaktowego. Osoby zgłaszające się muszą posiadać aktualną Kartę Kibica.

W wiadomości zwrotnej otrzymacie szczegóły dotyczące godziny i miejsca zbiórki. Zostaną one wysłane w piątek w godzinach popołudniowych.

 

LICZYMY NA WASZĄ POMOC!

 

 
Komentarze   

#1 AZORY WIERNE WIŚLE » 2013-02-28 18:53

ROZPOWSZECHNIAĆ http://www.fotoload.pl/index.php?id=80281821561653a47ca274cdb0ae4b57339 COS O PRZERZUCIE OSTATNIO SŁAWNYM

AZORY WIERNE WIŚLE

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież