Sprawy SKWK:

Zapraszamy na Wiślackie Mikołajki!
Wpisany przez ra_rj   
piątek, 30 listopada 2012 12:08

alt

W najbliższą niedzielę, 2 grudnia, w Nowej Hali naszego klubu odbędzie się specjalna impreza mikołajowa dla dzieci, organizowana przez TS Wisła oraz Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Atrakcji będzie co niemiara, a każde dziecko powinno znaleźć dla siebie coś miłego.

 

Dla najmłodszych przewidziane są m.in.: zabawa w suchym mini basenie z kulkami oraz zjeżdżalnią, jazda autkami-chodzikami, malowanie twarzy i pokaz modelowania baloników. Dla dzieci starszych przygotowaliśmy warsztaty tworzenia batików. Jest to sztuka zmieniania starych materiałów na nowe, kolorowe arcydzieła. Będą również warsztaty tworzenia koszyków, pudełek, torebek, misek i innych rzeczy ze starych, zużytych gazet.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w proekologicznej zabawie „Eko Wisła”. W ramach tej akcji organizujemy zbiórkę puszek i tonerów, które można przynieść w dniu imprezy. Dla najlepszych ekologów przygotowane są specjalne nagrody.

Głównym punktem programu będzie Piłkarski Turniej Mikołajkowy, na którym gośćmi będą piłkarze Wisły Kraków.

Wszystkie dzieci gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy.

Wiślackie Mikołajki - niedziela, 2 grudnia od godz. 10.00, Nowa Hala TS Wisła

 

Jednocześnie informujemy, że przy organizacji całego przedsięwzięcia potrzebować będziemy Waszej pomocy. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież