Sprawy SKWK:

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY…
Wpisany przez Mateusz   
czwartek, 18 października 2012 12:37

alt

… na meczu z Jagiellonią.

 

Jak już wszyscy wiecie na spotkanie z Jagiellonią na nasz stadion przybędzie wiele dzieciaków. Są to niejednokrotnie grupy, które same się do nas zgłosiły, niektórzy na Reymonta przyjadą nawet z Podhala. Bo Wisła jest dla nich najważniejsza, mimo że piłkarze słabo grają, a transferów nie było i tak dalej… Tych młodych kibiców będzie prawie 1000. Wielu na meczu będzie po raz pierwszy w życiu i niewątpliwie będą to bardzo przeżywać. Dlatego należy im w pozytywnym odbiorze tego wydarzenia pomóc. I tu liczymy na Waszą pomoc.


Jak na razie na nasz apel odpowiedziało 18 osób. Chcemy im z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować, za okazanie chęci wsparcia akcji, bo ich pomoc będzie niezbędna. Ale to ciągle za mało.  Na chwilę obecną na jednego opiekuna przypadnie około pięćdziesięciu pięciu dzieciaków. I nie wygląda to zbyt różowo.  Pamiętajcie, że dziecięca trybuna na meczu z Widzewem, na którą z dumą patrzyła cała Polska, to nie koniec. To dopiero początek i dlatego potrzebujemy właśnie WAS.


Do SKWK zapisało się kilkaset osób. Oprócz uzyskania zniżek, czy wszelkich profitów z tytułu bycia członkiem Stowarzyszenia i posiadania legitymacji, złożenie deklaracji członkowskiej jest też swego rodzaju deklaracją pomocy przy akcjach prowadzonych przez SKWK. I właśnie teraz taka pomoc jest potrzebna szczególnie. Lubimy wymagać-całkiem słusznie zresztą- od piłkarzy walki zaangażowania, ale może wymagajmy też od siebie samych? Przecież śpiewamy w chwilach złych i trudnych, że Wisła to MY. Pokażmy więc to właśnie w sobotę. Naprawdę ludzi do pomocy nie jest nigdy za wiele, tym bardziej, że kibiców chętnych by wesprzeć sobotnią inicjatywę na razie mamy bardzo mało.


Zgłoszenia do pomocy będą przyjmowane do jutra (piątek) do godziny 11:00,pod adresem  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  W mailu zgłoszeniowym należy wpisać swoje imię, nazwisko i pesel. Wszystkim chętnym przypominamy, że osoby, które zgłoszą się do pomocy dostaną darmowy bilet na sektor E11. Jeśli ktoś ma karnet na inny sektor, proszony jest o napisanie tego w mailu. Uwzględnimy to. Pomoc potrzebna będzie w sobotę od około 15:30. Nie ma znaczenia wiek, osoby niepełnoletnie również mogą wspomóc tą akcję.


LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!!!

 

 
Komentarze   

#8 Zjem Ci Klapki » 2012-10-19 20:32

Krowodrza sama pisesz że było fajnie to po co na C chcesz iśc jak Na E11 z dzieciakami można spokojnie zrobic mały młyn. Sama widziałaś że te dzieciaki potem same się nakręcały i same nam podpowiadały co chcą intonowac wystarczyło ich tylko zgrac i tyle 8) Ja znowu zawitam

Zjem Ci Klapki

#7 Donki » 2012-10-19 18:54

Spotykamy sie tak jak ostatnio pod sklepem R22 ?

Donki

#6 krowodrza » 2012-10-19 16:49

to polega zazwyczaj na tym samym...więc trzeba zostać z dzieciakami na sektorze i nakręcać ich na doping,pomagać itp. Robota fajna :D byłam ostatnio pomagać teraz też bym poszła gdybym mogła iść później na C a tak to lipa :)

krowodrza

#5 lucass » 2012-10-18 22:30

czyli pomoc będzie potrzebna od 15:30 do rozpoczęcia meczu? Pytam, bo mam czas, ale umowilem sie ze znajomymi na innym sektorze.

lucass

#4 ra_rj » 2012-10-18 22:17

Możecie być chwilę później. Ci którzy się spóźnią muszą po prostu zadzwonić na ten numer który jest podany przy informacji o sektorze szkolnym. O tym na czym będzie polegała pomoc już pisaliśmy

ra_rj

#3 ABG ! » 2012-10-18 17:55

A mógłbym widzieć na czym ta pomoc będzie polegać ? Ponieważ nie wiem czy uda mi się być w Krakowie na 15:30 :D

ABG !

#2 kibic » 2012-10-18 16:21

A trzeba punktualnie stawić się na 15.30 ? Bo mi dojazd sporo czasu zajmuje i nie dam rady być na 15.30

kibic

#1 Dudek » 2012-10-18 14:13

Zgłaszamy się! Pokażmy że Wisła to coś więcej niż 90min meczu. Pokażmy że ważne jest dla nas wychowanie nowego pokolenia Wiślaków!

Dudek

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież