Sprawy SKWK:

Wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń od zorganizowanych grup
Wpisany przez ra_rj   
poniedziałek, 15 października 2012 21:52

alt

W związku z prośbą, z jaką zwróciło się do nas kilka reprezentacji szkół, które w sobotę pojawią się na naszym stadionie wydłużamy termin przyjmowania list. Ostateczne zgłoszenia dotrzeć muszą do nas do czwartku (18.10) do godziny 11.

 

1. Maksymalny termin zgłoszeń (na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) mija w czwartek, 18.10 o godzinie 11. Wraz z ostatecznym potwierdzeniem obecności otrzymać musimy listę składającą się z imion nazwisk i peseli osób wybierających się na mecz.

2. Nie ma minimalnej liczby opiekunów, zależy to tylko i wyłącznie od chęci grupy. Maksymalnie jednak na 15 osób przypadać może trzech opiekunów.

3. Maksymalna liczebność grupy nie jest ustalona, wszystkie zgłoszenia będą zaakceptowane. Minimalnie jednak zgłosić musi się 15 osób.

4. Bilety do odbioru będą w większości przypadków w dniu meczu. Po otrzymaniu listy na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wyślemy wiadomość zwrotną wraz z godziną zbiórki i innymi ustaleniami.

5. Mamy możliwość zagwarantowania bezpłatnego parkingu dla autokarów przed stadionem. Jeżeli dana grupa jest tą możliwością zainteresowana prosimy o dołączenie tej informacji do maila zgłoszeniowego.

6. Bilety zarówno dla młodych kibiców jak i opiekunów są bezpłatne. Najstarszym rocznikiem, który może się pojawić się na naszej trybunie jest 1997. (Oczywiście nie dotyczy to opiekunów.)

7. Zgłoszenia przyjmujemy nie tylko od szkół. Mogą to być także inne zorganizowane grupy, np. szkółki piłkarskie.

 

W razie jakichkolwiek pytań dostępni jesteśmy pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub numerem telefonu 694-611-433.

 
Komentarze   

#1 1998 » 2012-10-16 14:01

Witam, chciałbym zapytać czy będą wejściówki na C, tak jak to od jakiegoś czasubyło organizowane ? z Góry dzięki za odpowiedź.

1998

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież