Sprawy SKWK:

Potrzebna pomoc
Wpisany przez ra_rj   
środa, 17 października 2012 20:19

alt

Mecz z Jagiellonią  Białystok zbliża się wielkimi krokami. W związku z naszym sektorem szkolnym i zapowiadającą się liczną delegacją młodych kibiców zwracamy się z prośbą o pomoc.

 

Tak jak zawsze potrzebujemy do pomocy osoby, które w dniu meczu dyspozycyjne będą kilka godzin wcześniej (w przypadku meczu z Jagiellonią będzie to najprawdopodobniej godzina 15.30). Dla wszystkich, którzy się zgłoszą zapewniamy darmowe bilety na sektor E11. Ci, którzy chcieliby pomóc, a mają karnety na inne sektory, również mogą to zrobić. Prosimy tylko, aby w mailu zgłoszeniowym uwzględniona była ta informacja. Zgłoszenia przyjmujemy także od osób niepełnoletnich.

 

Zgłaszać można się na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do czwartku, do godziny 10. W mailu podać należy imię, nazwisko i numer PESEL, a także numer telefonu kontaktowego. Osoby zgłaszające się muszą posiadać aktualną Kartę Kibica.

 

Mile widziane są zgłoszenia od osób, które już uczestniczyły w tego typu akcjach. Do zgłaszania się zachęcamy także osoby płci żeńskiej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież