Sprawy SKWK:

DARMOWE BILETY DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP NA SEKTOR SZKOLNY E11
Wpisany przez ra_rj   
wtorek, 09 października 2012 10:05

alt

Od najbliższego meczu z Jagiellonią Białystok postanowiliśmy rozszerzyć nieco zakres naszego sektora szkolnego. Już nie tylko my zapraszać będziemy na niego szkoły i zorganizowane grupy. Od tego momentu czekamy także na Wasze zgłoszenia!

 

Coraz częściej zdarza się, że piszą do nas osoby, które chciałyby wybrać się wraz z grupą najmłodszych kibiców na mecz w ramach organizowanej przez nas akcji. Zmieniamy więc nieco zasady zapełniania naszego sektora szkolnego E11.

Rozpoczynamy od meczu z Jagiellonią Białystok. Przypominamy, że odbędzie się on w sobotę 20.10. o godzinie 18.

 

Poniżej prezentujemy kilka podstawowych informacji:

-wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne bilety na sektor E11

-po otrzymaniu ogólnej informacji na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. o zainteresowaniu ze strony danej szkoły/grupy wyjściem na mecz, dostarczymy drogą mailową lub bezpośrednio do szkoły oficjalne zaproszenie

-zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób

-maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona, każde zgłoszenie zostanie zaakceptowane

-akcja przeznaczona jest przede wszystkim dla młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, najstarszym rocznikiem, który może pojawić się na sektorze E11 jest 1997

-na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby, dla których również ufundowane są darmowe wejściówki

-NIEPRZEKRACZALNY TERMIN WYSYŁANIA LIST SKŁADAJĄCYCH SIĘ Z IMION NAZWISK I PESELI OSÓB, KTÓRE IDĄ NA MECZ MIJA 17.10. 2012 r. (ŚRODA)

-im wcześniej listy zostaną dostarczone, tym większe prawdopodobieństwo, że bilety odebrać będzie można wcześniej niż w dniu meczu

-wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub numerem telefonu 694-611-433.

 

Oprócz ufundowania darmowych wejściówek gwarantujemy doskonałą atmosferę na naszym sektorze. Młodzi kibice uczyć się będą kulturalnego dopingu i Wiślackich pieśni. W miarę możliwości finansowych i organizacyjnych przewidujemy także inne atrakcje. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zapełnić stadion i wychować młode pokolenie wiernych kibiców.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!