Sprawy SKWK:

Przypominamy o sobotnim festynie na osiedlu Kalinowym
Wpisany przez ra_rj   
piątek, 05 października 2012 10:18

alt

Już jutro od godziny 10 do 14 na nowo otwartym boisku szkolnym na osiedlu Kalinowym, przy Szkole Podstawowej nr 82 odbędzie się festyn sportowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

 

Dla najmłodszych kibiców przygotowanych jest mnóstwo atrakcji. Dodatkowo odbędzie się turniej piłki nożnej, w którym udział weźmie kilka nowohuckich szkół podstawowych. Obecni będą także piłkarze i koszykarka Wisły Kraków. Do przybycia zachęcamy zarówno młodych fanów Wisły Kraków jak i ich Rodziców!

 

Jednocześnie prosimy każdego, kto miałby czas i ochotę pomóc nam w organizacji tego przedsięwzięcia o pojawienie się na festynie już około godziny 9.30.

 

alt

 

 

ZAPRASZAMY!

 
Komentarze   

#1 oby więcej » 2012-10-06 19:22

Fajnie było. Tylko szkoda ze tak mało osób!! :twisted:

oby więcej

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież