Sprawy SKWK:

Siła w młodzieży!
Wpisany przez redakcja   
niedziela, 03 czerwca 2012 21:27

alt

Bardzo liczne grono młodych kibiców Białej Gwiazdy pojawiło się w niedzielę w Nowej Hali Wisły. Zarówno ci młodsi, jak i nieco starsi, Wiślacki Dzień Dziecka spędzili na licznych zabawach, grach i konkursach. Wielką atrakcją była także wizyta dwóch piłkarzy Wisły Kraków.

 

Już od godziny 10 w Nowej Hali Wisły gromadzili się najmłodsi kibice. Od samego początku wielkie oblężenie przeżywało miejsce, w którym odbywał się konkurs wiedzy o Wiśle Kraków. Równie duzym zainteresowaniem cieszył się konkurs plastyczny.

alt

Tuż po godzinie 10 swój pokaz miała pierwsza sekcja Towarzystwa Sportowego. Na specjalnie przygotowanym stanowisku, bokserzy Wisły Kraków rozegrali między sobą sparing. Po jego zakończeniu każdy z młodych kibiców mógł osobiście sprawdzić umiejętności zawodników Białej Gwiazdy. Cieszyło się to naprawdę dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród młodych kibiców płci męskiej.

alt

alt

Następną sekcją Towarzystwa Sportowego, która zaprezentowała swoje umiejętności było Judo. Zanim jednak zawodnicy pojawili się na sali, uwagę młodszych i nieco starszych kibiców przyciągnęły inne atrakcje przygotowane tego dnia. Było ich naprawdę sporo, a największym zainteresowaniem cieszyło się sześć stanowisk do gier na konsoli, trampolina, a także rowerki i samochodziki, przygotowane dla najmniejszych kibiców.

alt

alt

alt

alt

Tych ostatnich w niedzielę przy Reymonta pojawiło się naprawdę sporo. Warto zaznaczyć, że każdy młody kibic otrzymał od nas Wiślacką smyczkę lub inny upominek. Do dyspocyzji maluchów było też bardzo dużo balonów, które dla wielu stanowiły jedną z głównych atrakcji.

alt

alt

alt

Dla nieco starszych kibiców najbardziej interesująca była natomiast możliwość stworzenia oprawy meczowej, która już w przyszłym sezonie zostanie zaprezentowana przy Reymonta. Chętnych do pomocy nie brakowało. Dla dzieciaków przygotowane zostały specjalne maski, a także rękawiczki. Śmiało można więc powiedzieć, że oprawę tworzyli sami profesjonaliści.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

W związku z tym, że oprawę przygotowywało tak wielu młodych kibiców udało się ją stworzyć w naprawdę szybkim tempie. Efekt wysiłków młodych Ultrasów można było podziwiać wychodząc na balkonik, znajdujący się tuż nad miejscem, gdzie była ona tworzona.

alt

alt

Mimo naprawdę wielu atrakcji przygotowanych przez nas dla najmłodszych kibiców, największe zamieszanie na hali powstało w momencie, gdy pojawiła się wiadomość, że przybył Patryk Małecki.

alt

alt

Tuż po nim w hali pojawił się Daniel Brud. Po rozdaniu autografów i zrobieniu pamiątkowych zdjęć obydwaj zawodnicy uczestniczyli w konkursie piłkarskim, przygotowanym dla najmłodszych przez piłkarską sekcję TS-u. Pomocnicy Wisły Kraków tego dnia wcielali się w rolę bramkarzy.

alt

alt

alt

alt

Kolejka do tego, by oddać strzał na bramkę, której strzegli zawodnicy Wisły Kraków była tak ogromna, że cały konkurs trwał prawie dwie godziny. Tuż po jego zakończeniu swój pokaz miały kolejne sekcje Towarzystwa Sportowego - gimnastyczki i koszykarze. Ci ostatni dla najmłodszych przygotowali konkurs wsadów, który również cieszył się dużym zainteresowaniem.

alt

alt

Oprócz wyżej wymienionych konkurencji i atrakcji, warto wspomnieć także o tym, że przez cały czas trwania Wiślackiego Dnia Dziecka na hali obecny był Smok, który pozował do naprawdę ogromnej ilości zdjęć. Dodatkowo każde dziecko miało także możliwość wcielenia się w rolę... bębniarza! Nasi gniazdowi specjalnie dla najmłodszych przynieśli do hali bęben, który towarzyszy nam na meczach Wisły Kraków w samym sercu stadionu.

alt

alt

alt

Tak jak zapowiadaliśmy, podczas Wiślackiego Dnia Dziecka każda osoba, która pojawiła się tego dnia przy R22 miała także możliwość stworzenia Wiślackiego graffiti. Osoby doskonale znające się na tym fachu kilka godzin wcześniej przygotowały kontury. Młodzi kibice natomiast swobodnie mogli zająć się ich wypełnianiem.

alt

alt

alt

 

Tuż przed godziną 15 Wiślacki Dzień Dziecka dobiegł końca. Rozdane zostały ostatnie nagrody i ogłoszono, że maluchy po wyczerpującym dniu mogą udać się do domów. Jak się jednak okazało wielu z  nich wcale się tam nie spieszyło. Jeszcze ponad pół godziny później trwały zabawy na trampolinie. Cały czas używane były także konsole.

 

W imieniu Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków i Towarzystwa Sportowego serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i ich rodzicom. Mamy nadzieję, że Wiślacki Dzień Dziecka spędzony właśnie w ten sposób stanie się naszą tradycją. Nie da się ukryć, że sprawił on naprawdę dużo radości zarówno jego uczestnikom, jak i organizatorom.

 

 

Pełną galerię zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć klikając TUTAJ.

 

 
Komentarze   

#6 kubaa » 2012-08-16 13:06

To czemu niektórym niepasuje że na młyn przychodzi ''młodzież'' po 15 , 16 lat ?

kubaa

#5 jużny » 2012-06-04 18:01

sa jeszcze koszulki Fuck Euro w SK?

jużny

#4 Łukasz » 2012-06-04 11:33

Łezka w oku się kręci, jak widzi się te maluchy malujące oprawe w maskach :)

Łukasz

#3 Marcin » 2012-06-04 11:13

Wielki SZACUNEK dla organizatorów,p odziwiam wszystkie wasze akcję,strasznie brakuję tego we Wrocławiu.
Pozdrawiam TKWM!

Marcin

#2 czeslaw » 2012-06-04 08:00

Wielkie Brawa dla Organizatorów T.S Wisła i S.K.W.K !!! Stowarzyszenie Kibiców pokazało jak można spontanicznie i bez "Wielkich Budżetów"!!! przygotować imprezę masową dla Dzieci !!! Dzieciaki fantastycznie się bawiły i myślę że o przyszłość tak Sportową jak i "Kibolską" na Wisełce nie musimy się martwić!!!! Wielkie Gratulacje Wisła To My!!!

czeslaw

#1 Maniek » 2012-06-03 23:07

Witam chciałbym Wam naprawde podziękować za to co zroboliście dla tych dzieciaków.Mój 6 letni siostrzeniec był zachwycony tym wszystkim,teraz upomina sie kiedy zabiore go na pierwszy w jego życiu mecz Wisełki.Jeszcze raz dziekuje całemu SKWK za zorganizowanie takiej pieknej imprezy.Pozdrawiam M

Maniek

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież