Sprawy SKWK:

Dzień Dziecka na Oddziale Onkologii i Hematologii
Wpisany przez redakcja   
sobota, 02 czerwca 2012 11:07

alt

Kilkuosobowa reprezentacja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, wraz z zawodnikiem drużyny Futsalu - Krzysztofem Kusią i Wiślackim Smokiem odwiedziła wczoraj Oddział Onkologii i Hematologii, na którym przebywa wszystkim już zapewne doskonale znany, młody kibic Białej Gwiazdy - Dawidek.

 

Około godziny 17 zjawiliśmy się w szpitalu na krakowskim Prokocimu. Dawidek cały dzień wyczekiwał naszej wizyty z niecierpliwością - zwłaszcza z tego powodu, że doskonale wiedział o tym, że wraz z nami przyjechać miał Wiślacki Smok.

alt

Dawidek otrzymał od nas liczne prezenty - m.in. dwa zestawy klocków LEGO i elektryczną kolejkę. Wiślacki Smok przyniósł mu natomiast piłkę.

alt

Jeszcze większą niespodzianką była dla Dawidka możliwość telefonicznej rozmowy z Lwem Lechii Gdańsk. Maskotka Biało-Zielonych opowiadała przez telefon o swoim codziennym życiu. Dawidek cały czas się śmiał, najbardziej rozbawiło go jednak to, jak Lew powiedział, że biega właśnie po łąkach ze swoją Lwicą.

alt

Chłopczyk tak zapamiętał sobie powyższe zdanie, że tuż po zakończeniu rozmowy telefonicznej zaczął wypytywać Smoka, gdzie on ma swoją Smoczycę. Jak się okazało - Wiślacki Smok jest samotny. Dawidek gorąco go namawiał do tego, by jednak odnalazł swoją drugą połówkę

Co więcej chłopczyk przez cały tydzień przygotowywał dla Smoka dwa prezenty (zdjęcie poniżej). Podczas wręczania jednego z nich Smokowi zaznaczył, że ma on przekazać go Smoczycy, jak już ją odnajdzie.

alt

W związku z tym, że wczorajszy dzień był wyjątkowy dla wszystkich Dzieci, nie zapomnieliśmy także o prezentach dla innych maluchów znajdujących się na Oddziale Onkologii i Hematologii. Wiślacki Smok wraz z Dawidkiem każdemu dziecku wręczyli mały prezent, przygotowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

alt

alt

alt

1 czerwca pozytywnych emocji w szpitalu na krakowskim Prokocimiu na pewno nie brakowało. Każde dziecko z zainteresowaniem obserwowało poczynania Wiślackiego Smoka i przybyłych gości. Sam Dawidek natomiast cały czas się śmiał i był to widok, którego tak naprawdę nie da się opisać.

 

Na zakończenie naszej wizyty wpisaliśmy się do pamiątkowej księgi, znajdującej się na Oddziale. Wkrótce ponownie pojawimy się w szpitalu. Na pewno towarzyszył nam będzie Wiślacki Smok, którego obecność sprawia dzieciakom naprawdę mnóstwo radości.

alt

 

 

 
Komentarze   

#9 karolina » 2012-06-06 20:54

Kochani... 6 lipca kolejna akcja w centrum handlowym Plaza!!!
Bądźcie z nami :) już niedługo szczegółowe informacje :)

karolina

#8 Młoda » 2012-06-03 20:41

Zajebista akcja, oby więcej takich było ;)

Młoda

#7 K19 » 2012-06-03 20:03

okej okej dzieki:)

K19

#6 Agga » 2012-06-03 17:16

;( SKWK jesteście wielcy !

Agga

#5 kumaty z trybuny C » 2012-06-03 15:46

w środę wieczorem pierwsze aukcje :)

kumaty z trybuny C

#4 R3 » 2012-06-03 09:41

Brawo SKWK. Jesteście wielcy za to co robicie!!!!

R3

#3 K19 » 2012-06-02 16:26

kiedy beda prowadzone akucje z których dochód bedzie przeznaczony dla dawidka?

K19

#2 Padre1906 » 2012-06-02 12:59

Piotrek i kij im w oko.
Ważne że dzieciaki które od małego muszą walczyć o swoje życie mogą chociaż na chwile zapomnieć o tym wszystkim.
Więcej takich akcji!

Padre1906

#1 Piotr » 2012-06-02 12:19

No i o takich rzeczach w Wyborczej i innych mediach nie piszą

Piotr

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież