Sprawy SKWK:

Ze szkolną wizytą na Osiedlu Jagiellońskim
Wpisany przez Mateusz   
wtorek, 08 maja 2012 16:36

alt

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy dla Szkoły Podstawowej nr 86 na Osiedlu Jagiellońskim.

 

Do szkoły tej przybył z wizytą zawodnik Białej Gwiazdy Michał Czekaj. Na zorganizowanym przez SKWK spotkaniu pojawił się tłum dzieciaków, dla których była to pierwsza w życiu okazja, by z piłkarzem Wisły chwilę porozmawiać, czy zdobyć  autograf.

alt


Do szkoły zostaliśmy zaproszeni z okazji konkursu wiedzy o Mistrzostwach Europy. W finałowym etapie wzięło udział pięcioro dzieci, które musiały popisać się wiedzą zarówno na temat turnieju, który za miesiąc odbędzie się między innymi w naszym kraju, ale też udowodnić swoją niemałą wiedzę dotyczącą turniejów, które przeszły już do historii. Piszących odwiedził w sali Michał Czekaj, by potem przejść do sali gimnastycznej, gdzie miało odbyć się spotkanie dla całej szkoły. To, co działo się na owej sali można określić jednym słowem: obłęd. Dzieci po serii pytań, które zadały Michałowi przystąpiły do szturmu jego stolika, bo zdobyć autograf. Trzeba przyznać, że nasz zawodnik radził sobie bardzo dobrze z otaczającym go tłumem dzieci, który nie topniał, a wręcz przeciwnie rósł z sekundy na sekundę. Jednak jako wschodząca gwiazda naszej ekipy musi przyzwyczajać się do takiego zainteresowania ze strony fanów ;).

alt
Po rozdaniu autografów, finaliści konkursu otrzymali nagrody, które wręczył im Michał. Wielu z nich tego dnia nie zapomni bardzo długo…

alt


Dzieciaki otrzymały od nas wiślackie opaski, smyczki, szaliki, czapki. Oby pojawiali się w tych gadżetach na Reymonta i po tym spotkaniu wielu z nich zostało stałymi bywalcami naszego stadionu.

 
Komentarze   

#6 tomek » 2012-05-11 17:10

Gdzie można prosić o przyjście do wybranej szkoły?

tomek

#5 hiermfgmfkhnx3 » 2012-05-09 17:53

Jak ktoś nie był na tym spotkaniu piłkarza Wisły.
a chciał dostać te opaski , smyczki , itp. to co ? :( :redface:

hiermfgmfkhnx3

#4 hiermfgmfkhnx3 » 2012-05-09 17:49

Zapraszamy drugi raz do naszej Szkoły Podstawowej na oś. Jagiellońskim .
serdecznie zapraszamy . ;D

hiermfgmfkhnx3

#3 nbtsw » 2012-05-09 15:46

zapraszamy również do gimnazjum nr 29 ! BIEŻANÓW WIERNY WIŚLE! btw. genialna akcja :!:

nbtsw

#2 hubert » 2012-05-09 14:14

Następnym razem prosimy żebyście przyszli do naszej szkoły na Jagielońskie ale do Gimnazjum :)

hubert

#1 gospodarz spotkania » 2012-05-08 17:32

Dziękujemy za wizytę

gospodarz spotkania

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież