Bilety i karty kibica
Wpisany przez ewcia/wisla.krakow.pl   
sobota, 26 listopada 2011 13:43

 

GDZIE MOŻNA KUPOWAĆ BILETY NA MECZE WISŁY KRAKÓW?

Bilety można kupować w Strefie Kibica (stadion im. Henryka Reymana, ul. Reymonta 22, narożnik pod trybuną D) oraz poprzez portal biletowy znajdujący się pod adresem www.bilety.wisla.krakow.pl.

 

Zniżki
W rundzie wiosennej zachowane zostaną wszystkie dotychczas obowiązujące zniżki. Bilety ulgowe będą więc mogli kupić:
• kobiety
• dzieci i młodzieży ucząca się
• studenci do 26. roku życia

Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie biletu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.

Sektor rodzinny
Bez zmian pozostaje również propozycja dla rodzin, dla których przeznaczony jest sektor rodzinny  znajdujący się w narożniku stadionu na trybunie F i liczący blisko 2000 miejsc. Z biletów rodzinnych może korzystać opiekun z dzieckiem do 13. roku życia. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które również będą miały do dyspozycji swoje miejsca siedzące. Jeżeli opiekunem jest osoba mająca uprawnienia do zniżki, to wtedy może zakupić bilet ulgowy.

Na Wisłę bezpłatnie
Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia. Dzieci będą mogły dostać się na stadion wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.

 

 

 

 

KARTY KIBICA

alt

 

KARNETY

BILETY

SEKTOR RODZINNY

ZNIŻKI

PLAN STADIONU

REGULAMINY